انگلیسی تست یازدهم

کتاب انگلیسی یازدهم (V-Test2) با هدف آماده سازی دانش آموزان برای آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها (کنکور) تدوین شده است و شامل بیش از ۶۰۰ سوال چهارگزینه‌ای استاندارد  به همراه پاسخ‌های تشریحی و کلیدی از موضوعات مختلف  واژگان، همایندها، اقسام کلام، گرامر، کلوز تست و درک مطلب می‌باشد.

 

در بخش واژگان، ابتدا مروری سریع بر واژگان و سپس سوالات گوناگون واژگان را خواهید داشت. کلیه ی سوالات و جملات این کتاب بدون استثناء از منابع انگلیسی از قبیل فرهنگ های لغات آکسفورد، لانگمن و کمبریج اقتباس شده اند تا رنگ و بوی زبان اصلی را حفظ کنند.

بعد از تست واژگان عبارت های همنشین (Collocations ) معرفی شده اند و سوالات مربوط به آن طرح گردیده است.

بعد از همایندها، اقسام کلام (Parts of Speech ) مربوط به درس به صورت تکمیلی در قالب جدول ارائه شده اند و در ادامه سوالات چهارگزینه ای مربوط به این بخش ارائه شده اند.

شایان ذکر است که یادگیری همایندها و اقسام کلام (که فراتر از کتاب درسی است) به صورت موکد توصیه می گردد چون که یادگیری دقیق این دو قسمت علاوه بر مسلط شدن به انواع سوالات این قسمت در بخش درک مطلب نیز بسیار تآثیر گذار خواهد بود.

گرامر تماما برگرفته شده از کتاب های ‘Grammar in Use’ اثر Raymond Murphy ، ‘Practical English Grammar’ اثر A.J. Thomson/ A.V. Martinet و ‘Usage’ اثر Michael Swan بوده و بسیار فراتر از کتاب درسی می باشد. سعی بر این بوده که تمامی نکته های مربوط به موضوع همراه با مثال مکتوب شوند تا هیچ شبهه ای برای آموزندگان عزیز باقی نماند. در ادامه شاهد سوالات متنوع چهارگزینه ای و استاندارد بر اساس اهداف کتاب درسی خواهید بود.

 

در بخش درک مطلب، شاهد متون و سوالات بسیار متفاوت خواهید بود، سوالاتی که عمیقا شما را به تمرین مهارت های خواندن از قبیل skimming (خواندن سریع به منظوربدست آوردن نظر کلی درباره ی متن) و scanning (خواندن سریع به منظور پیدا کردن اطلاعات خاص ) و دیگر موارد سوق می دهد و شما را به خوانندگان حرفه ای تبدیل می کند.

 

خرید کتاب