انگلیسی جامع کنکور

بی‌شک می‌توان گفت آزمون ورودی دانشگاه‌ها مهم‌ترین آزمون سرنوشت‌ساز در کشور ما می‌باشد. این آزمون بر اساس سوالات چهارگزینه‌ای تدوین می‌گردد و لذا لازم است داوطلبان از بین چهارگزینه پیشنهادی، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنند. انتخاب صحیح وقتی امکان‌پذیر است که داوطلب به موضوعات مربوطه تسلط داشته باشد. تسلط به موضوعات مربوطه وقتی ممکن می‌شود که کتابی کامل و جامع در اختیار داوطلب قرار گیرد. بر این اساس، گروه زبان پیک نخبگان بر آن شد که در راستای کتاب‌های New Vision+ اقدام به تهیه سوالات چهارگزینه‌ای بر اساس CLT نماید.

انواع سؤالات در این کتاب مورد بحث و بررسی و تمامی احتمالات درباره چگونگی سؤالات کنکور نظام جدید مد نظر قرار گرفته است. همچنین از سؤالات کنکور سنوات قبل که متناسب با کتاب‌های نظام جدید هستند در قسمت‌های مختلف کتاب استفاده شده است. این کتاب به ترتیب شامل قسمت‌های زیر می‌باشد:

  1. مرور متوسطه اول
  2. زبان دهم که شامل واژگان، همایندها، اقسام کلام و گرامر می‌باشد.
  3. زبان یازدهم دقیقاً مثل زبان دهم طراحی شده است.
  4. مهارت‌های خواندن: در این بخش انواع تکنیک‌ها همراه با مثال و تمرینات مناسب ارائه شده است. لازم به ذکر است که فقط خواندن این بخش کفایت نمی‌کند و لازم است داوطلبان گرامی تکنیک‌های ارائه شده را در تمامی درک‌مطلب‌ها و کلوز‌تست‌ها تمرین کنند.
  5.  زبان دوازدهم که شامل سه درس می‌باشد و هر درس قسمت‌های « واژگان، همایندها، اقسام کلام، گرامر، کلوز تست و درک مطلب» را دربر می‌گیرد.

خرید کتاب